
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623612
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:15:50 | | SCORE | 6316 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 3 2200G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 699 MHz - max: 2057 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX Vega 11 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15DD - SUB: 1458-D000 - REV: C8 |
|---|
|