
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623610
FurMark (GL) Submitted by AuditFactor on May 11, 2026 @ 00:15:41 | | SCORE | 17326 |
|---|
| FPS | 288 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 196E-1439 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2498 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (250 W) |
|---|
|