
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623608
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:13:53 | | SCORE | 33600 |
|---|
| FPS | 560 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (579 W) |
|---|
|