
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623607
FurMark (GL) Submitted by Fitt-Marie on May 11, 2026 @ 00:13:51 | | SCORE | 4313 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2667 v3 @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1043-86F0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (182 W) |
|---|
|