FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623596
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:06:40 |
| SCORE | 20388 |
|---|
| FPS | 337 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-5118 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.80 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2386 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (320 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|