FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623584
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:50:36 |
| SCORE | 12796 |
|---|
| FPS | 215 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 6800 XT Red Devil 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 148C-2406 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 101 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 115 °C |
|---|
| core clock | min: 20 MHz - max: 2208 MHz |
|---|
| max power | 242 W |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|