FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623553
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:32:00 |
| SCORE | 7477 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2805 - SUB: 1458-4112 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2206 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (165 W) |
|---|