FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623550
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:29:43 |
| SCORE | 15106 |
|---|
| FPS | 252 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 196E-13BC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (320 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7D76 - REV: CB |
|---|