
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623547
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:29:22 | | SCORE | 7067 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2334 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 64 MHz - max: 1959 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|