
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623542
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:27:33 | | SCORE | 8209 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2412 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 145 MHz - max: 2131 MHz |
|---|
| max power | 135 W |
|---|
|