FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623509
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:11:55 |
| SCORE | 950 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA P106-090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 565.90 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA P106-090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C09 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1190 MHz - max: 1354 MHz |
|---|
| max power | 77 % TDP (59 W) |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|