FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623481
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 23:00:50 |
| SCORE | 9479 |
|---|
| FPS | 158 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 148C-2409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2188 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|