
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623477
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:58:47 | | SCORE | 5579 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2412 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 699 MHz - max: 2423 MHz |
|---|
| max power | 163 W |
|---|
|