
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623472
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:57:39 | | SCORE | 9373 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 371 MHz - max: 2373 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
|