
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623471
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:56:15 | | SCORE | 10421 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2788 - SUB: 1043-8996 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1996 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (167 W) |
|---|
|