FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623452
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:45:20 |
| SCORE | 12990 |
|---|
| FPS | 216 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 24.5.1.240502 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 7800 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2413 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 126 MHz - max: 2244 MHz |
|---|
| max power | 303 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E24 - REV: C6 |
|---|