
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2623437
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:40:30 | | SCORE | 2233 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-5AD - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 121 MHz - max: 1854 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
|