
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623423
FurMark (VK) Submitted by BB on May 10, 2026 @ 22:35:02 | | SCORE | 2951 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 470 Graphics (RADV POLARIS10) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7500 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.0-23-generic 64-bit |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 470 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 106B-163 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 962 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
|