FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623402
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:26:53 |
| SCORE | 5465 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6505 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 1953 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|