FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2623393
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:23:04 |
| SCORE | 12798 |
|---|
| FPS | 213 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD RX 7900 XTX (MBA) 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1002-E3B - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 1307 MHz - max: 1657 MHz |
|---|
| max power | 348 W |
|---|