FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623374
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 22:15:47 |
| SCORE | 5536 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 148C-2409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 2190 MHz |
|---|
| max power | 187 W |
|---|