FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2623294
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 21:42:38 |
| SCORE | 7369 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1043-866B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (250 W) |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|