
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623258
FurMark (VK) Submitted by Adam on May 10, 2026 @ 21:32:21 | | SCORE | 3784 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 722 MHz - max: 2483 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
|