
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623249
FurMark (VK) Submitted by balls on May 10, 2026 @ 21:28:42 | | SCORE | 6657 |
|---|
| FPS | 110 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | EVGA RTX 3080 FTW3 Ultra 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 3842-3897 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 1996 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (379 W) |
|---|
|