FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623239
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 21:25:17 |
| SCORE | 5330 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1025-1731 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 131 W |
|---|