FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623208
FurMark (VK) Submitted by BenTheMan on May 10, 2026 @ 21:15:18 |
| SCORE | 6312 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 1458-3FE9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (246 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|