
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623112
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 20:42:18 | | SCORE | 3035 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600KF @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 19DA-3641 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 1192 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (70 W) |
|---|
|