
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623051
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 20:21:25 | | SCORE | 5822 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 1462-3903 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 94 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (252 W) |
|---|
|