
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2623036
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 20:18:15 | | SCORE | 4022 |
|---|
| FPS | 66 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600T 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 148C-2401 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 490 MHz - max: 1663 MHz |
|---|
| max power | 121 W |
|---|
|