FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622994
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 20:06:43 |
| SCORE | 5358 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1270 v3 @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1458-3FED - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1636 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (223 W) |
|---|