FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622958
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 19:55:35 |
| SCORE | 6725 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2820 - SUB: 1558-35A1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 2146 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 1558-35A1 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 17 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 17 W |
|---|