
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622708
FurMark Knot (GL) Submitted by User on May 10, 2026 @ 18:48:11 | | SCORE | 2397 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.57 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 10DE-1B80 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1924 MHz - max: 1974 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (205 W) |
|---|
|