
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622684
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 18:42:17 | | SCORE | 7452 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2313 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 794 MHz - max: 1694 MHz |
|---|
| max power | 197 W |
|---|
|