
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622565
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 18:08:45 | | SCORE | 7548 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1002-E37 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 849 MHz - max: 1946 MHz |
|---|
| max power | 165 W |
|---|
|