
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2622481
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 17:41:33 | | SCORE | 2360 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-1F06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (171 W) |
|---|
|