FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2622400
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 17:07:32 |
| SCORE | 814 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1043-860F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) RX Vega 11 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1002-15D8 - REV: C8 |
|---|
| max core temperature | 27 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|