
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2622212
FurMark (VK) Submitted by OWno on May 10, 2026 @ 16:15:43 | | SCORE | 6892 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2400G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 19DA-2630 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1778 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (187 W) |
|---|
|