
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2622138
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 15:54:53 | | SCORE | 3583 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3080 Gaming Pro OC 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1569-2206 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1576 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (305 W) |
|---|
|