
|
FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2622133
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 15:53:51 | | SCORE | 6310 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1EAE-6606 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 140 MHz - max: 2136 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|