
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2622127
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 15:52:17 | | SCORE | 1257 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 10DE-1C03 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1722 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (127 W) |
|---|
|