
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2622105
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 15:46:44 | | SCORE | 2588 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3080 Gaming Pro OC 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1569-2206 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (320 W) |
|---|
|