
|
FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2621905
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 14:58:25 | | SCORE | 8624 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12650H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1558-177 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 1966 MHz - max: 2490 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
|