FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621816
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 14:34:32 |
| SCORE | 3350 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.278 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7445HS w/ Radeon 740M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1025-1855 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 556.19 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1230 MHz - max: 1432 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 740M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1901 - SUB: 1025-1855 - REV: CA |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 13 W |
|---|