
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2621781
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 14:25:26 | | SCORE | 8587 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1EAE-7601 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 96 °C |
|---|
| core clock | min: 1083 MHz - max: 2362 MHz |
|---|
| max power | 184 W |
|---|
|