FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621690
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 14:00:26 |
| SCORE | 1506 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 with Max-Q Design |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 with Max-Q Design |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F14 - SUB: 103C-878A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 1216 MHz |
|---|
| max power | 78 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 103C-878A - REV: 5 |
|---|