
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621616
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 13:37:26 | | SCORE | 2590 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5323 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 180 MHz - max: 2347 MHz |
|---|
| max power | 251 W |
|---|
|