FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621587
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 13:28:04 |
| SCORE | 1919 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.194 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1458-8703 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 511.65 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1478 MHz - max: 1658 MHz |
|---|
| max power | 103 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1458-8703 - REV: C |
|---|