
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621574
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 13:24:50 | | SCORE | 2404 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.224 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 10DE-119E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 528.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1734 MHz - max: 1898 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (217 W) |
|---|
|