
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2621570
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 13:23:04 | | SCORE | 706 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1230 v3 @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1462-8C96 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1342 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
|