
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2621569
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 13:22:59 | | SCORE | 6954 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2314 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 80 MHz - max: 1665 MHz |
|---|
| max power | 196 W |
|---|
|